Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Rodzina MASHUGA oraz dom z gry The Sims 1 w The Sims 4!

sims4-6

Czas po raz ostatni przenieść się 15 lat wstecz, kiedy do premiery zbliżał się pierwszy i za razem najlepszy w swym rodzaju symulator ludzkiego życia – gra The Sims. Pierwszym dodatkiem było „Światowe Życie”, który dodawał nowe otoczenia oraz dodatkową rodzinę – Mashuga! W tym ostatni projekcie odtworzyłem właśnie tę rodzinę i ich dom, w grze The Sims 4!

Powitajmy rodzinę Mashuga!

Jest to ostatni projekt z tej serii – dotyczył on jedynie gry The Sims 1 a te trzy rodziny były najbardziej rozpoznawalne. Rodzina Mashuga była najtrudniejsza do odwzorowania – jej stroje są szalone, a ich dom jeszcze bardziej niecodzienny. W grze The Sims 4 brakuje tekstur z tamtych czasów, dlatego musiałem zastąpić je takimi, które najbardziej by je przypominały. Dodatkowo, niestety działka była za mała i musiałem przysunąć basen pod dom.

Film oczywiście prezentuje dom rodziny Mashuga – różowy sześciokąt, który otaczają różowe flamingi. Dobrze pamiętam jak w The Sims 1 często grałem tą rodziną. ;) Na filmie możemy zobaczyć również samych państwa Mashuga – Franka oraz Sylwię Marię.

Jak zdobyć dom Mashugów oraz samą rodzinę?

Najłatwiejszym sposobem jest po prostu kliknąć w powyższy obrazek i dodać budynek do swojej gry. lub samą rodzinę. Po tej operacji, kiedy wejdziecie w grę, zostaną one pobrane i będziecie mogli grac tą rodziną na tej parceli.

Inne sposoby na pobranie lub wyszukanie budynku czy rodziny!

W galeryjnej wyszukiwarce wpiszcie:

– Mój nick: GrzegorzUrbaniak

– Nazwę: Mashuga, Dom rodziny Mashuga

– Hashtag: #Mashuga, #Home, #House, #Dom, #Rodzina, #Family

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!