Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Tapety na pulpit z „Witaj w Pracy”!

ts4ep01-3

Witajcie Simmersi! :)

Z niecierpliwością wyczekuję pierwszego dodatku do gry The Sims 4 pt. „Witaj w Pracy”. Z pewnością nie możecie się doczekać tak samo jak ja! Do kwietnia pozostało jeszcze około półtora miesiąca, dlatego by umilić sobie czas oczekiwania, przygotowałem dla nas wszystkich tapety na pulpit z motywem dodatku! Pobierzcie je szybko i ustawcie jako tło swoich pulpitów! ;)

Gotowi na… Własny biznes, ratowanie Simów lub kryminalne zagadki?

Tapety są w najpopularniejszej rozdzielczości Full HD czyli 1920 px na 1080 px. Dlatego, kiedy je ustawicie na ekranie o mniejszej rozdzielczości – przy odpowiednie opcji wybranej w systemie, dopasują się one do Waszego ekranu.


Jak pobrać i ustawić tapety?

Klikając w obrazki, zobaczycie je w pełnej rozdzielczości. Następnie, kliknijcie Prawym Przyciskiem Myszy na obrazku i wybierzcie „Zapisz obraz jako…”, zapiszcie je gdzie tylko chcecie a następnie kliknijcie na pobranym obrazku Prawym Przyciskiem Myszy i wybierzcie „Ustaw jako tło pulpitu” i gotowe!Premiera dodatku już 2-go kwietnia w naszym kraju. I myślę, że w ten sam dzień zobaczycie coś wielkiego, coś nowego na Simowym Brukowcu! ;)

◊ Już 3 komentarze/y do wpisu - Tapety na pulpit z „Witaj w Pracy”!

  • SeBa  napisał(a):

    Konkurs czy moze nowe TST :D

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!