Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Telekonferencja z producentami dodatku „Witaj w Pracy”! LISTA NOWOŚCI!

sims4-3

Jeszcze dzisiaj odbyła się specjalna telekonferencja głównych łączników społeczności The Sims z producentami gry The Sims 4. Dzisiejsza telekonferencja organizowana przez firmę Electronic Arts dotyczyła oczywiście niczego innego jak pierwszego dodatku „Witaj w Pracy”! Z producentami takimi jak Ryan Vaughan i Rachel Franklin miał przyjemność porozmawiać Karol „GlossyGem”, który jest właścicielem Simowego serwisu DOTsim. Zobaczcie, jakie informacje na szybko dla nas przygotował! :)

Pełna lista informacji o dodatku już niebawem!

W obecnym spisie jaki przygotował Karol, dowiecie się kilka ciekawostek na temat trzech głównych karier: doktora, detektywa oraz naukowca. Do tego Karol napisał co nieco o własnych biznesach! Nie zabrakło informacji o nowych umiejętnościach i ogólnie o dodatku.

Zapraszam Was do przeczytania pełnego wpisu, który znajdziecie pod tym linkiem.

Na razie musimy poczekać na pełną wersję wpisu, gdzie dowiemy się wszystkiego, o czym Karol będzie nam mógł opowiedzieć. :)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!