Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

WYZWANIE gry The Sims 4! Wygrajmy gnoma i fryzury!

sims4-1

Witajcie, Simowicze!

Miłość wisi w powietrzu. A raczej – zawiśnie już niedługo. Wpadliśmy w zeszłym tygodniu na szalony pomysł. Mamy nadzieję, że spodoba wam się równie bardzo, jak nam. Jutro (lub dzisiaj, jeśli mieszkacie w Australii) obchodzimy walentynki. Chcemy świętować je razem z Wami.

Słowem wstępu: mamy możliwość zbierania różnych danych dotyczących rozgrywki – zwykle wykorzystujemy je do doskonalenia gry. Tym razem chcemy zgromadzić informacje dla celów nieco bardziej rozrywkowych, przyjemnych i… opłacalnych.

Pora na bara-bara!

Ogłaszamy weekend bara-bara w The Sims 4! Jeżeli w ciągu dwóch najbliższych dni* uda wam się skłonić waszych Simów do interakcji „bara-bara” łącznie 4 miliony razy, stworzymy dla was nowego gnoma. Poniżej możecie zobaczyć jego projekt! Gnom zostanie dołączony – bezpłatnie – do marcowej aktualizacji (tak, wydało się – opublikujemy w marcu nową aktualizację), która dostępna będzie dla wszystkich posiadaczy The Sims 4**. Jeśli wasi Simowie oddadzą się miłosnym figlom 5 milionów razy, dorzucimy jeszcze nowe, wyczesane fryzury.

Pamiętajcie jednak, że nie chodzi tylko o bara-bara. Chcemy, by w The Sims 4 naprawdę rozkwitła miłość. Chcemy patrzeć, jak wasi Simowie całują się, odnajdują swe brakujące połówki, chodzą na randki, wydają na świat dzieci i nie tylko. Kiedy wydarzenie dobiegnie końca, stworzymy statystyki, którymi następnie podzielimy się z Wami, by wspólnie prześledzić wasze dokonania. Nie mogę się doczekać!

Co Wy na to?

Czy podczas weekendu walentynkowego uda wam się skłonić Simów do bara-bara 4 miliony razy? A może pobijecie rekord 5 lub więcej milionów? Polecamy świece, romantyczną muzykę i obecność co najmniej dwóch Simów w pomieszczeniu.

Gotowi…

Do biegu…

Bara-bara!

*Weekend bara-bara rozpoczyna się w piątek, 13 lutego 2015 r. o godz. 23:00 i kończy się w poniedziałek, 16 lutego 2015 r. o 8:59.
**Kiedy udostępniona zostanie nowa aktualizacja do gry podstawowej, podczas kolejnego logowania będziesz musiał odpowiedzieć na pytanie, czy chcesz ją pobrać. Kliknij „tak”, a cała nowa zawartość zostanie pobrana.

// Tekst z oficjalnego bloga gry The Sims.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!