Dwa poziomy piwnicy i dodatkowe górne piętro!

thesims4kategoria

Wraz z nadchodzącą nową aktualizacją do gry The Sims 4, która ma przygotować nasze komputery pod pierwszy dodatek pt. „Witaj w Pracy”, do gry mają zostać dodane nowe funkcje. Tak zapowiadają producenci gry, wg zagranicznego Simowego serwisu SimsVIP. Nowe funkcje dodane zostaną do Trybu Budowania, ale nikt nie powiedział, że będą to jedyne nowe opcje.

W sumie 8-śmio poziomowe budynki!

Zdjęcie autorstwa The Sim Supply.

Wcześniej dzięki zwiastunowi kariery sprzedawcy w najnowszym dodatku, dowiedzieliśmy się, że do gry zostanie dodane narzędzie budowy piwnic. Później producent Graham Nardone potwierdził, że piwnice będą dodane w najnowszej aktualizacji do gry.

Teraz okazało się (m.in. dzięki przedpremierowemu pokazowi dodatku), że do gry zostaną dodane piwnice o dwóch poziomach (parter, piwnica -1, piwnica -2).

Dodatkowo, Simowi architekci otrzymają dodatkowe piętro do zabudowy. Oznacza to, że domy Simów nie tylko bardziej zagnieżdżą się w ziemi, ale także podniosą się w górę.

Podsumowując to wszystko – do gry zostanie dodane kolejne, 6-ste piętro! Dzięki temu budowle w grze osiągną spektakularne 8 poziomów!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!