Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Filmy i zdjęcia z wczesnej gry The Sims 4!

sims4-6

Chyba nigdy bym się nie spodziewał, że na moje 20 urodziny dostanę tak wspaniały prezent – zdjęcia oraz filmy z wczesnej wersji gry The Sims 4 – coś co na prawdę kocham i zawsze oglądam z wielkim zaciekawieniem! Wszystko za sprawą artysty z firmy Electronic Arts, Chi Chana, który na swojej stronie opublikował wszystkie te grafiki. Jego prace są na prawdę wspaniałe i przedstawiają parę rzeczy, które znalazły swoje odzwierciedlenie w obecnej grze.

Niestety, jak to często bywa, po pewnym „wycieku” czy „odnalezieniu” wszystko zaraz jest usuwane. Dzięki fanom, którzy zapisali grafiki i filmy, możemy to wszystko spokojnie oglądać bez problemów. Do wszystkiego dostał się zagraniczny Simowy serwis Sims Community. :)

Dodam także, że nie jest to mowa o projekcie Olympus – grze The Sims 4 w wersji dla wielu graczy – multiplayer.

 

 

Filmy natomiast przedstawiają koncepcyjne animacje – nie gotową grę. Zobaczyć na nich możemy ekrany ładowania, menu główne wraz z wprowadzeniem do nowej gry, tryb tworzenia Sima czy widoki w grze. Do tego artysta pokazuje nam świetny podgląd mapy wraz z zakupem działki pod budowę – coś pięknego!

Ja osobiście uwielbiam takie podgląd i grafiki. Są dla mnie miodem na serce. Te grafiki chociaż nie pokazują idealnego wyglądu, to wiele z nich mogłoby pojawić się w grze, wiele, ponieważ tylko kilka rozwiązań znalazło swoje miejsce w obecnej wersji, a szkoda.

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - Filmy i zdjęcia z wczesnej gry The Sims 4!

  • MychQQQ  napisał(a):

    Z tego wszystkiego najbardziej podoba mi się podgląd mapy, jest o wiele lepszy od tego jaki nam zaserwowano :/ a reszta? hmmm niekoniecznie, może sam początek ładowania fajny ;)

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!