Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

KOSMICI i planeta Sixam w The Sims 4!

witajwpracy-kategoria

Wczoraj w piątek w Warszawie, w siedzibie firmy Electronic Arts Polska odbył się zamknięty, przedpremierowy pokaz pierwszego dodatku „Witaj w Pracy” do gry The Sims 4. Także zostałem na niego zaproszony, ale niestety nie mogłem się na nim pojawić. Dzięki Karolowi z DOTsim, możemy przyjrzeć się pierwszej postaci nadnaturalnej w grze The Sims 4 – kosmitom!

Karol przygotował dla polskich fanów artykuł, w którym krótko opowiada o kosmitach, ich możliwościach oraz o tajemniczej planecie Sixam, która okazuje się być nowym ukrytym miejscem.

„W piątek miałem okazję pogrywać z dodatkiem The Sims 4: Witaj w Pracy. Postanowiłem nie marnować czasu i zabrać się za sprawdzenie tej nadnaturalnej postaci. Nie chciałem za bardzo skupiać się na kosmitach, ponieważ tym zajmę się w odpowiednim przeglądzie. Mam jednak nadzieję, że udało mi się zaspokoić Waszą ciekawość, chociaż na chwilę. Bardzo dziękuję SimGuruAzure za porady na temat kosmitów! :) Zdjęcia są mojego autorstwa. (…)”

Klikając w ten link lub w powyższy obrazek, przejdziecie do pełnej treści artykułu, gdzie poznacie planetę Sixam, dowiecie się jak tam trafić, poznacie samych kosmitów oraz ciekawostki na ich temat. Zapraszam!

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!