Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowa aktualizacja gry już w tym tygodniu!

thesims4kategoria

Na zamkniętym przedpremierowym pokazie „Witaj w Pracy”, pierwszego dodatku do gry The Sims 4, który odbył się w siedzibie firmy Electronic Arts Polska w Warszawie, zaproszeni goście mieli okazję przetestować nie tylko dodatek, ale także najnowszą aktualizację gry. Nie byli oni do końca pewni, co dodaje dodatek a co dodaje aktualizacja, ale jest już pewne – pojawi się ona jeszcze w tym tygodniu!

Piwnice, dodatkowe piętro, nowy podgląd wyboru światów i menedżer zawartości!

W nowej aktualizacji dodane zostaną piwnice, które mają dwa poziomy. Dodatkowo, do gry dodane zostanie nowe piętro! Domy naszych Simów będą dużo wyższe, a także zagnieżdżą się jeszcze bardziej w gruncie. Poza piwnicami i nowym piętrem, otrzymamy nowy podgląd wyboru miasta dla wprowadzanej rodziny oraz menedżer zainstalowanej dodatkowej zawartości, który pozwoli nam włączać i wyłączać pakiety akcesoriów, pakiety rozgrywki oraz dodatki.

A to wszystko, już w tym tygodniu! Taką informację podano na oficjalnym profili gry The Sims w serwisie społecznościowym Twitter.

Pamiętajcie, że tą aktualizację trzeba będzie zainstalować przed instalacją dodatku „Witaj w Pracy”. Tak jak w przypadku gry The Sims 3, przed instalacją nowego rozszerzenia wymagana jest aktualizacja gry do najnowszej wersji.

◊ Jest 1 komentarz do wpisu - Nowa aktualizacja gry już w tym tygodniu!

  • artixv  napisał(a):

    to co wypisałeś to nie wszystko co będzie w aktualizacji

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!