Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Nowy ekran wyboru światów w grze!

witajwpracy-kategoria

Właśnie zakończyły się wszystkie przedpremierowe pokazy pierwszego dodatku „Witaj w Pracy” do gry The Sims 4, na które zaproszeni zostali wszyscy Simowi ambasadorzy. Firma Electronic Arts zaprosiła ich do przetestowania oraz poznania najnowszego dodatku. Dzięki temu poznali oni nowy ekran wyboru światów w grze.

Ekran ten pojawia się wtedy, gdy stworzymy nową rodzinę i chcemy ją wprowadzić. Wcześniej, domyślnie pokazywała nam się Wierzbowa Zatoczka. Teraz, mamy pełne menu wyboru.

Nie są to puste obrazki bez życia. Po najechaniu na dany obrazek, zaczyna się poruszać a obok niego pojawia się ikonka charakterystyczna dla danego światu. Na obrazku mamy kolejno Wierzbową Zatoczkę, Oazę Zdrój oraz nową okolicę biznesową – Promenadę Magnolii.

PAMIĘTAJCIE! Przed premierą dodatku ma pojawić się nowa aktualizacja gry, która może zawierać takie ekrany wyboru światów ale nie musi. Simowi ambasadorzy, którzy testowali grę, nie wiedzieli dokładnie w jaką wersję grają. Może to oznaczać, że właśnie aktualizacja a nie dodatek doda takie opcje.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!