Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Osiem rzeczy, które możesz robić w The Sims 4 Witaj w Pracy

witajwpracy-kategoria

Hurra! Nasz pierwszy dodatek do The Sims 4 jest już dostępny w Ameryce Północnej i przybędzie do reszty świata w najbliższych dniach! W The Sims 4 Witaj w Pracy* możesz kontrolować każde działanie swoich Simów, którzy przebywają w miejscu pracy i decydować, czy będą ratowali innym życie jako niezłomni doktorzy, rozwiązywali sprawy kryminalne jako nieustraszeni detektywi, opracowywali wynalazki jako ekscentryczni naukowcy, czy może zostaną simoleonowymi milionerami, zakładając własne firmy handlowe.

Ale to nie wszystko, co możesz robić! Sporządziliśmy listę ośmiu cech, które wyróżniają ten dodatek. To tylko niektóre z fantastycznych rzeczy, które możesz robić w The Sims 4 Witaj w Pracy.

 

Zgrywaj dobrego gliniarza albo złego gliniarza. Rozwiązywanie trudnych spraw kryminalnych i znajdowanie właściwych wskazówek pomoże Twojemu Simowi pewnego dnia stać się komendantem policji. W karierze detektywa Twoi Simowie mogą analizować miejsca przestępstw, zbierać odciski palców, przekazywać wskazówki do laboratorium kryminalnego, aresztować podejrzanego przestępcę i zabrać go na posterunek policji w celu przesłuchania.  Sposób, w jaki Twój Sim przesłuchuje podejrzanego, zależy tylko od Ciebie – możesz być dobrym gliniarzem albo złym gliniarzem, Twój wybór. 

Twórz przełomowe wynalazki. Nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się inspiracja. Twój uczony Sim może właśnie zajmować się ogrodem, gdy nagle BACH! Wpada na pomysł nowego wynalazku, takiego jak miotacz Sim-promieni. Dzięki temu przełomowi Twój Sim zyskuje możliwość natychmiastowego przejęcia kontroli nad umysłami innych Simów. Może zamrażać na kość pobliskich nieszczęśników albo transformować obiekty w niemal cokolwiek, co sobie wymyśli!

Spraw, by nagle usnęło całe miasto. Wbrew temu, czego nauczyły Cię komiksy, nauka to nie tylko miotacze promieni. Twój ambitny Sim-naukowiec może majsterkować przy kreatorze wynalazków, aby tworzyć inne wspaniałe konstrukcje, włącznie z anteną satelitarną. To urządzenie wykrywa kosmitów, zmniejsza szansę na porwanie Twoich Simów przez obcych i umożliwia Twojemu Simowi wysłanie sygnału w kosmos. Gdy z nieba spadnie deszcz cząsteczek, wszyscy Simowie w okolicy natychmiast zasną. Nauka jest niesamowita, prawda?

Przyjmuj na świat nowe życie. Twój Sim może rozpocząć karierę lekarza i pracować nad doskonaleniem swoich umiejętności, chodząc na wizyty domowe i przeprowadzając pilne operacje. Możesz nawet z bliska przyglądać się, jak Twój Sim przyjmuje poród i prezentuje noworodka kochającym rodzicom.

Stwórz biznes marzeń swoich Simów. Patrz, jak zaczynają napływać simoleony, gdy budujesz i dostosowujesz każdy aspekt firmy swoich Simów. Od piekarni, przez butik z modą, po galerię sztuki – Twoi Simowie mogą zdecydować, jakie obiekty będą sprzedawali, w dowolny sposób zarządzać swoimi pracownikami oraz nakłaniać klientów, by robili duże zakupy.

Badaj nowe tereny. Niezależnie od tego, czy Twój Sim ratuje innym życie w szpitalu, przesłuchuje kryminalistów na posterunku policji, tworzy fantastyczne wynalazki w laboratorium naukowym, czy zagaduje klientów we własnej firmie, znajdziesz sporo nowych miejsc do zwiedzania. Możesz wybrać się do nowego otoczenia zakupowego, na Promenadę Magnolii, i odwiedzić (albo otworzyć własny) sklep. Możesz także wyruszyć w podróż do miejsca dosłownie nie z tego świata.

Rób świetne zdjęcia. W tym dodatku Twoi Simowie nie muszą tylko pracować. Mogą spróbować sił w nowym rodzaju sztuki, używając umiejętności fotografowania. Rób zdjęcia i wieszaj je na ścianie, aby zachwycić swoich gości. Dostępne są także różne filtry i możliwość robienia sobie fotek z ręki, co pozwoli Twoim Simom naprawdę wyrazić swoją osobowość. 

Naucz się piec. Fotografia nie jest jedyną z dostępnych, nowych umiejętności – Twoi Simowie mogą także wyrabiać nowe smakołyki dzięki umiejętności pieczenia. Twórz cudowne ciasta i inne wypieki. Po przygotowaniu wymarzonych słodyczy lub wypieków Simowie mogą wybierać spośród różnych opcji dekoracji swoich wyrobów. Oczywiście, jeśli chcesz, możesz wykorzystać obie te umiejętności w świecie biznesu – nic Cię nie powstrzymuje przed stworzeniem własnej piekarni lub studia fotograficznego.

Jesteście gotowi rządzić w swoim miejscu pracy? Bardzo się cieszymy z tego dodatku i nie możemy się doczekać, by zobaczyć wspaniałe dzieła, jakie stworzycie oraz fantastyczne opowieści, jakie będziecie snuć. 

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!