Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Pakiety rozgrywki oraz akcesoria dostępne tylko w Origin!

thesims4kategoria

Parę dni temu w polskim oddziale firmy Electronic Arts z siedzibą w Warszawie, odbył się zamknięty, przedpremierowy pokaz pierwszego dodatku „Witaj w Pracy” do gry The Sims 4, tylko dla zaproszonych. Uczestnicy pokazu mieli okazję dowiedzieć się nieco więcej od innych, m.in. informacji dotyczących przyszłych dystrybucji rozszerzeń dla czwartej generacji Simów.

Jak podaje Karol z DOTsim, jedna z prowadzących – Lidia Zalewska, zdradziła im informacje dotyczące formy dystrybucji pakietów rozgrywki oraz pakietów akcesoriów. 

Wg hierarchii wielkości, pakiety akcesoriów na chwilę obecną są najmniejszą formą rozszerzenia do gry. Po nich mamy świeżo wprowadzone pakiety rozgrywki. Na samym końcu są dodatki – i jak na razie tylko dodatki będą wprowadzane w formie fizycznej i cyfrowej. Co to oznacza? Pakiety akcesoriów oraz pakiety rozgrywki dostępne będą tylko i wyłącznie w formie cyfrowej do kupienia w sklepie internetowym Origin lub w innym sklepie, ale do aktywacji w programie klienta Origin.

Pani Lidia poinformowała, że będzie starać się zainterweniować w tej sprawie i spróbuje przekonać firmę Electronic Arts, żeby w przyszłości pakiety akcesoriów również pojawiły się w wersji pudełkowej.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!