Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Wiosenny powiew świeżości na Simowym Brukowcu!

thesimstimeskategoria

Witajcie kochani w ten piękny wiosenny i bardzo słoneczny dzień! Kilka dni temu rozpoczęła się astronomiczna wiosna, za oknami rzeczywiście zrobiło się bardzo ciepło i słonecznie. W związku z tym, postanowiłem zaprowadzić na stronie drobne i kosmetyczne zmiany, które wpłynęły na wygląd strony.

Na nowo, całkiem Simowo!

Nowa odsłona starego wyglądu skupia się teraz głównie na bardziej Simowym wyglądzie. Bez wątpienia największym problemem było dopasowanie tła – nie mogłem się zdecydować na obrazek w tle, a później tło miało swoje humory i nie chciało przesuwać się z użytkownikiem, czy przesunąć się na środek strony.

W związku z tym, że zbliża się premiera pierwszego dodatku do gry The Sims 4 pt. „Witaj w Pracy”, odświeżyłem górną część strony a do tła dodałem dwóch Simów. Dzięki temu, hasło „Na nowo, całkiem Simowo!” nabiera głębszego znaczenia.

Poza tym, możecie zauważyć kilka kosmetycznych zmian jak np. dokładniejszy podział głównej części strony (menu prawe, lewe oraz treść są odseparowane i mają stałe jednolite tło). Drugą ważną nowością są nowe ikony wpisów – zrezygnowałem już ze starych, potężnych belek na rzecz nowocześniejszych i bardziej minimalistycznych separatorów. Dzięki temu łatwiej odróżnić jakiej gry dotyczy wpis.

UWAGA! Jeżeli nie widzicie zmian, odświeżcie stronę. Tak długo, aż wszystko odpowiednio się wczyta. :)

Zupełnie nowe, supernowoczesne THE SIMS TIMES!

Prace nad zupełnie nową i bardzo nowoczesną wersją strony są w zaawansowanym stadium. Rafał odpowiadający za kodowanie kończy ostatnie funkcje, a Kamil odpowiadający za wygląd, wprowadza ostateczne poprawki.

Nowa wersja pojawi się w kwietniu. Wraz z nią zyskacie nowoczesny wygląd dopasowujący się do wielkości ekranu (ekran mniejszy niż 1000 pikseli powoduje schowanie menu i pomniejszenie treści). Zyskacie także społeczność, która pozwoli Wam na poznanie innych Simowych graczy.

To i wiele więcej już za kilka tygodni, na prawdę niedługo! Takiej Simowej strony jeszcze nigdy nie widzieliście! :)

◊ Już 2 komentarze/y do wpisu - Wiosenny powiew świeżości na Simowym Brukowcu!

  • MychQQQ  napisał(a):

    Strona wygląda teraz bajerandzko, szkoda, że wcześniej nie wprowadziłeś takich zmian :)

  • MychQQQ  napisał(a):

    Tylko niepotrzebnie usuwałeś stare ikonki do newsów.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!