Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Zwiastun premierowy dodatku „Witaj w Pracy”!

witajwpracy-kategoria

Już jest! Ostatni zwiastun nadchodzącego dodatku „Witaj w Pracy”, który jest pierwszym pełnometrażowym dodatkiem do gry The Sims 4! Po zapowiedziach, zdjęciach i niedługim oczekiwaniu, możemy w końcu po raz ostatni nacieszyć swoje oczy kolejną dawką nowych ujęć z rozgrywki, tuż przed premierą rozszerzenia! Polska premiera za nieco ponad tydzień, światowa za równy tydzień!

Zwiastun anglojęzyczny o połowę dłuższy…

Polska wersja zwiastuna upodobniona została do reklamy telewizyjnej podstawowej gry The Sims 4, gdzie mogliśmy posłuchać całkiem zabawnej piosenki. Z tego powodu, polski zwiastun został skrócony o połowę, by dopasować wideo do długości dźwięku. Dlatego, prezentuję zwiastun w języku angielskim.

Zwiastun ma ponad minutę, ale jeżeli jednak jesteście ciekawi zwiastuna w wersji polskiej, który ma nieco ponad pół minuty, możecie go zobaczyć poniżej. W anglojęzycznej wersji zwiastuna nie usłyszymy śmiesznej piosenki, tylko zwykłego lektora.

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!