Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

#SPOTKAJMY SIĘ NA NOWYM LEPSZYM BRUKOWCU!

thesimstimeskategoria

Niestety, ale zamknąłem serwis THE SIMS TIMES – Twój Simowy Brukowiec, ze względów osobistych. Do tego, ostatnim czasem zaniedbywałem stronę, świeże wpisy, zaniedbywałem aktualizację strony o odpowiednie grafiki i aktualności związane z nowościami.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim, którzy byli dla mnie na prawdę ogromnym wsparciem, wszystkim, dzięki którym chciałem prowadzić THE SIMS TIMES. Dziękuję Weronice „Shante” za wsparcie i słowa otuchy. Dziękuję Karolowi „GlossyGem” za potocznie mówiąc odwalony kawał dobrej roboty dla polskiej społeczności fanów Simów. Dziękuję firmie Electronic Arts polska za Simowe gry do testów, za zaproszenia na zamknięte przedpremierowe pokazy.

Dziękuję wszystkim, którzy byli ze mną przez ten cały czas. Szczególnie wiernym fanom.

* * *

profilowe

Na koniec, serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych, na zupełnie nowe fanpage w serwisie społecznościowym Facebook, zupełnie nową Simową stronę, na zupełnie nową, odrębną i lepszą historię w moim i Waszym życiu z Simami.

Zdecydowałem się jednak na powrót. Te szalone 6 lat tak weszło mi w krew, że nie potrafię na dobre rozstać się z Simami. Tęskniłem za tym. Uznałem, że fanpage będzie idealnym powrotem do świata Simów. Nie będzie tak wymagający – więc zdołam podołać nowemu wyzwaniu.

Aby przejść do fanpage, kliknij w powyższe logo.

~ Grzegorz „Bloody” Urbaniak.

◊ Już 4 komentarze/y do wpisu - #SPOTKAJMY SIĘ NA NOWYM LEPSZYM BRUKOWCU!

 • Nieprzewidywalny  napisał(a):

  Ale kombinujesz. Ile Simowych stron jeszcze otworzysz po to by znowu zamknąć?

  • Grzegorz "Bloody" Urbaniak  napisał(a):

   To nie strona, to fanpage. :) Nie planuję już otwarcia nowej strony a Brukowca nie zamknę, bo stał się wielkim hitem.

   • kleosia  napisał(a):

    Hitem? hahahahahahaahahahahahahahahahahaha, trochę sobie pochlebiasz

    • Grzegorz  napisał(a):

     Zobacz opinie fanów, to się przekonasz. ^_^

◊ Napisz coś i daj znać innym co myślisz!